FMJ OÜ raamatupidajad leiate nii Tartust kui ka Jõhvist. Meie meeskondades raamatupidajad on peale selle, et väga professionaalsed, on nad ka väga vahvad inimesed.

Ühtsuses peitub jõud! Meil on väga võimas tiim, kellel kõigil on omad tugevused ja oskused, mida vastavalt kliendi vajadustele rakendame. Teeme kontorite vahelist tihedat koostööd ja tavaliselt on ühe kliendiga tegelemas mitu raamatupidajat, et oleks võimalus leida parimad lahendused ja üksteist vajadusel asendada.


Kaie Moisa
Tegevjuht/ juhatuse liige/ pearaamatupidaja
kaie@fmj.ee

Kaie on FMJ-s 2014. aasta märtsist. Tal on olnud õnn varasematel töökohtadel tunda omal nahal ära, kuidas kasvada raamatupidamise assistendist pearaamatupidajaks, vahepeal töötanud ka finantsspetsialistina. Kaie sai tugeva vundamendi raamatupidamiseks Tallinna Majanduskoolist  ja korraliku lihvi Eesti Maaülikoolist magistrikraadi näol, varasemalt oli tal taskus ka Tartu Ülikooli riigiteaduste bakalaureus. Kaiele meeldib uusi asju käivitada, uute klientide raamatupidamissüsteemi üles ehitada, lisaks igasuguseid aruanded ja analüüsid. Pole olemas sellist asja, et ei saa või ei oska, tuleb leida võimalus ja parim lahendus!


Lagle Arm
Juhatuse liige
lagle@fmj.ee

Lagle on olnud FMJ-ga seotud selle loomisest saadik, olnud erinevates ametites ja lõpuks peale kümne aastast pühendumist mõistnud, et raamatupidaja ei ole ta kohe kindlasti mitte. Meie  õnn on, et meie naiskonnas on ka üks mitte-raamatupidaja! Lagle on visionääri tüüp,  oskab tuua uusi tuuli ja vaateid. Lagle matemaatiku haridus Tartu Ülikoolist ja töökogemused raamatupidamistarkvara arendajana annavad meie naiskonnale hea analüütikavõime ja oskuse hakkama saada kõikvõimalike programmidega. Lagle on end täiendanud Tartu Ülikoolis ka majandusalaste teadmistega.


johvikontortartukontor

Kliki julgelt ja vaata, kes meie kontorites paamatupidamisteenust pakuvad!