fbpx

tartu-kontorKujundame oma teenuse koos teiega.

Oleme vabad raamatupidamisprogrammi valikul – kasutame väga suures osas Merit Tarkvara raamatupidamisprogrammi, aga teeme ikkagi valiku kliendiga koos ja kliendist lähtuvalt. Sellepärast on meil kasutusel ka Standard Books, ERP, PMen, Eeva, Navision, IVCT ja Directo programmid. On kliente, kes teevad ise oma raamatupidamist SimplBooksi või SmartAccountsi programmis ja aegajalt lasevad meil oma raamatupidamise üle vaadata ja aastaaruande koostada. Üldjuhul on programmiga seotud kulud meie büroo kanda.

Me pigem eelistame, et müügiarvete koostamise teostate te ise, hea meelega anname teile selleks tasuta kasutada meie raamatupidamisprogrammi müügimooduli. Samas saame aru, et kõigil pole aega ja võimalust arvete koostamisega tegeleda, sellepärast on kliente, kelle eest teeme selle ise ära ja saadame ka teie klientidele arve välja.

Ostuarvete edastamine toimub enamasti kas Costpocketi vahendusel, e-arvetena või saadate e-mailile või toote ise või tuleme järele. Kõik variandid töötavad hästi ja neid võib kasutada ka läbisegi!

Töötasu arvestuse puhul lepime kokku, kuidas edastate andmeid. Ka siin pole midagi keerulist. Suuremate firmade puhul oleme saanud kasutusele võtta CompuAccess tööajaarvestusetabeleid koos Directo palgaarvestuseprogrammiga. Seda siis kui klient vajab erinevaid aruandeid, lisaks mingit arvepidamist näiteks tervisetõendite, koolituste vms osas. Teiste firmade puhul, kellel erivajadused puuduvad, kasutame palgaarvestuseks Merit Palk programmi.

Töö- ja personaliarvestuses oleme kokku puutunud väga paljude erinevate olukordadega ja oskame klienti nõustada ka eriolukordade puhul. Vajadusel aitame klientidel taotleda välismaalastest töötajatele lühiajalise töötamise lubasid, koostame lisaaruandeid jne. Kirjutame ka projekte ja aitame taotleda toetusi.

Teeme tihedat koostööd audiitorite ja juristidega.