PRESSITEADE

Jaanuarikuu esimesel nädala müüs Lagle Arm FMJ raamatupidamisteenused OÜ asutaja oma 80% osaluse senisele tegevjuhile Kaie Moisale, kellele enne kuulus 20% firma osalusest, selle tehinguga sai ta FMJ  OÜ täisomanikuks.

Kaie Moisa on FMJ OÜ tegevjuhina ametis 2014. a märtsist. Edaspidi soovib Moisa hoida ettevõttel sama laiahaardelist kurssi „Oleme arenenud koos maksukeskkonnaga, oma klientide ning koos ettevõtluskeskkonnaga“. Enam ei ole FMJ piiritletud Tartu või Jõhvi klientidega vaid kliendid on meid leidnud üle Eesti.“ Hetkel Eestis valitsev keeruline aeg on andnud meile võimaluse olla klientidele lähemal oma nõuga kui kunagi varem.

Moisa juhtimisel muudeti samal aastal ettevõtte palgasüsteem tulemuspalgapõhiseks. 2020. a II kvartalis asus FMJ OÜ Äripäeva poolt koostatud raamatupidamisbüroode palga edetabelis 22. kohal keskmise brutopalgaga 1390 € kuus. Ettevõttes on 7 töötajat.

FMJ pakub väga kaasaegset raamatupidamis- ja finantsjuhtimisteenust,  ettevõttel on 2021 seisuga nüüdseks kokku üle üle 100 kliendi. FMJ suuremad kliendid on V Spaahotell, Hotelliveeb, Eesti vanglatööstus, Liisbet Invest, Agdeck, Jõhvi Hooldekeskus.
FMJ on asutatud 1998. aastal Tartus, Jõhvi büroo avati 2009. aastal. Praeguseks moodustab Jõhvi büroo käive 60% ettevõtte kogukäibest. 2019. oli ettevõtte käive 237 tuh €, kasum 24 tuh €. Viimased 5 aastat on keskmine käibekasv olnud 13% aastas.

Iga deebeti juurde leidub oma õige kreedit!

Sarnased postitused