FMJ OÜ raamatupidajad leiate nii Tartust kui ka Jõhvist. Meie meeskondades raamatupidajad on peale selle, et väga professionaalsed, on nad ka väga vahvad inimesed.

Ühtsuses peitub jõud! Meil on väga võimas tiim, kellel kõigil on omad tugevused ja oskused, mida vastavalt kliendi vajadustele rakendame. Teeme kontorite vahelist tihedat koostööd ja tavaliselt on ühe kliendiga tegelemas mitu raamatupidajat, et oleks võimalus leida parimad lahendused ja üksteist vajadusel asendada.

FMJ meeskond
KAIE MOISA

Kaie Moisa

Tegevjuht/juhatuse liige/pearaamatupidaja
kaie@fmj.ee

Kaie on FMJ-s 2014. aasta märtsist. Tal on olnud õnn varasematel töökohtadel tunda omal nahal ära, kuidas kasvada raamatupidamise assistendist pearaamatupidajaks, vahepeal töötanud ka finantsspetsialistina. Kaie sai tugeva vundamendi raamatupidamiseks Tallinna Majanduskoolist  ja korraliku lihvi Eesti Maaülikoolist magistrikraadi näol, varasemalt oli tal taskus ka Tartu Ülikooli riigiteaduste bakalaureus. Kaiele meeldib uusi asju käivitada, uute klientide raamatupidamissüsteemi üles ehitada, lisaks igasuguseid aruanded ja analüüsid. Pole olemas sellist asja, et ei saa või ei oska, tuleb leida võimalus ja parim lahendus!

Tagasiside klientidelt
Kõik küsimuseed saavad alati vastatud ja probleemid lahendatud. Alati positiivne ja abivalmis. Olen võlutud sellest, et raamatupidaja tegi ettepaneku, kuidas meil on kavandatut säästlikum teoks teha. Kõik toimib kuidagi iseenesest ega nõua minult mingit aega.
FMJ meeskond
Piret

Piret Sekk

Pearaamatupidaja
piret@fmj.ee

Piret liitus FMJ-ga 2009. aasta kevadel, olles meie Jõhvi kontori esimene töötaja. Suuresti tänu temale on Jõhvis kaasaegne ja kliendisõbralik raamatupidamisbüroo. Piret on hea suhtleja ja väga suure empaatiavõimega. Tema võtabki kliendi mured enda kanda ja lahendab probleemid kiirelt. Piretil on väga pikaajalised kogemused raamatupidamises nii era- kui ka riigisektoris, mis tagavad talle kindla teadmise, et pole olemas ettevõtet, mille raamatupidamisega me hakkama ei saaks. Piret on vaieldamatult parim vanade perioodide korrastamisel. Andke talle vaid üks unarusse jäetud või segamini aetud raamatupidamine ja ta suudab jänese kübarast välja tõmmata, päeva lõpuks on bilanss korras ja saldod klapivad. Jõhvi kontor on tema nägu ja see nägu on rõõmus, lahke ning asjalik!

Tagasiside klientidelt
Jah, Piretiga on väga lihtne rääkida. Aitab alati ja ka seletab. Väga asjalik on suurepäraselt selgeks saanud kõik Leader ja PRIA teemad, mis on meie jaoks väga oluline, kuna kontroll on korralik. Rahandusinformatsioon mida PRIAle esitame in ekstra kiita saanud.
FMJ meeskond
Riina

Riina Oja

Pearaamatupidaja
riina@fmj.ee

Riina on meie Tartu kontori tugisammas, alates sellest ajast kui ta FMJ-ga liitus – 2011. aasta lõpus. Riina on sõbralik ja toetav kaaslane, kes oskab töötada nii üksi kui meeskonnas. Ta on hästi põhjalik ja korrektne ning tema tööd toetab tugevalt Tartu Ülikooli kõrgharidus majanduses. Riinal on väga palju põnevaid kogemusi raamatupidamises nii Eestist kui ka Ukrainast. Riinaga võib igal juhul luurele minna, sest ta saab hakkama igal juhul – talle meeldib käivitada ja luua uut, olla võtmetähtsusega osaline uue raamatupidamissüsteemi üles ehitamisel, samas talub ülihästi ka rutiini ja suudab edukalt ja kiiresti ületada ka ebamugavaid olukordi. Riina on täpne ja kindel raamatupidaja, kelle hoolde võib rahuliku südamega oma ettevõtte usaldada!

Tagasiside klientidelt
Kiire, asjalik, abivalmis
Nimetu (150 × 150 px) (50 × 50 px)
FMJ meeskond
Kai

Kai Onton

Pearaamatupidaja
kai.onton@fmj.ee

Kai on FMJ-s 2016. aasta kevadest. Kai on rahulik ja mõnus raamatupidaja, kes suudab ka keerulisemad probleemid tasakaalukalt
ja professionaalselt lahendada. Kai omab aastatepikkust kogemust raamatupidajana erinevates valdkondades, lisaks kõrgharidus Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolist. Kai on väga osav erinevates raamatupidamisprogrammides, ta suudab näha kogupilti ja ei takerdu väikestesse probleemidesse. Kai on väga abivalmis ja positiivne, tõeliselt usaldusväärne pearaamatupidaja!

Tagasiside klientidelt
Kõik toimib meil Kaiga ilusti 🙃 kiidan!
FMJ meeskond
lilian

Liilian Joost

Raamatupidaja
liilian@fmj.ee

Liilian sattus FMJ-i praktikale 2015. aasta talvel. Pärast seda on ta meie õnneks meile ikka appi tulnud. Alates 2016. suvest töötab Liilian Riina assistendina, aga talle pole probleem ka ise pearaamatupidaja ülesandeid täita. Liilian on saanud väga hea hariduse Tartu Kutsehariduskeskusest, aga lisaks on ta väga hea raamatupidamistajuga. Ta on uskumatult kiire ja täpne, töö lausa lendab tema käes. Liilian on hea loogilise mõtlemisega ja mitmekülgne inimene, kes jõuab palju. Liilian on raamatupidaja, kes ei tüüta kliente pisiasjadega, koostab kliendi eest aruanded ja otsib puuduolevad dokumendid ja klient saab tegeleda rõõmsalt oma ettevõttega

FMJ meeskond
Kirsti (1)

Kirsti Vaatsep

Raamatupidaja/Pearaamatupidaja
kirsti@fmj.ee

Kirsti on meie naiskonna liige alates 2017. aasta jaanuarist, pärast praktikale tulekut sõlmisime paari nädala pärast temaga töölepingu. Ta on tõeliselt kiire kohaneja ja õppija, võtab asjad lennult üle ja juba toksibki eriti kiiresti arveid programmi. Lisaks on ta alati valmis ka eriülesanneteks ja omab kõrgemat järku ajaplaneerimises.Kirstil on varasemalt pikaajaline töökogemus pangast, mis meie igapäevatöös on suureks abiks nii meile kui ka meie klientidele. Aja jooksul on Kirsti oskused, teadmised  ja vastutus pidevalt kasvanud, 2020. aastal on ta juba mitme meie kliendi pearaamatupidaja. 2017. kevadel lõpetas Kirsti Ida-Viru Kutsehariduskeskuse raamatupidaja eriala, 2020. kevadest on tal taskus rakenduskõrgharidus majandusarvestuses, mille omandas ta Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudis Mõdrikul.

Tagasiside klientidelt
Kui Kirsti on raamatupidaja, siis elu on lill. Sõbralik, abivalmis ja profesionaalne teenindus.
FMJ meeskond
Tiina-personal-fmj-1024x683

Tiina Timmotalo

Pearaamatupidaja
tiina@fmj.ee

Tiina asus meile tööle 2017. aasta aprillis. Ta omab väga pikaajalist kogemust Tartu raamatupoodide juhtimisel, ülesehitamise ja arendamisel. Seega igasugune asjaajamine, paberimajandus sh personalitöö, millele Tiina ka FMJ-s praegu väga suures osas keskendunud on, on tal väga käpas. Tiina on suurepärane meeskonnaliige, kes oskab näha lahendusi ja võimalusi ka keerulisemates olukordades. Ja nagu ta ise ütleb, on ta liiga laisk, et mitte kasutada töövahendeid sh kõikvõimalikke programme efektiivselt ja automatiseerides. Seda kõike toetab ka Tartu Ülikooli kõrgharidus ettevõttemajanduses. Tiina ei kohku ära kliendi ka kõige ulmelisematest ideedest. Viimane oli näiteks see, et nii müügi- kui ostuarved, lisaks pangakanded liiguvad raamatupidamisprogrammi automaatselt. Meie ainult vaatame, kuidas töö käib ja otsime vajadusel vigu. Saime olla sellise imelise süsteemi juurutamisel finants- ja raamatupidamise osas nõustajad ja arendajad.

 

Tagasiside klientidelt
Äärmiselt meeldiv, kõik küsimused saavad kiire vastuse ja probleemid lahenduse. Olen Tiinaga ülimalt rahul - ta mõtleb ja toimetab nagu ta oleks ise firma juht, pakub proaktiivselt häid lahendusi ning kordagi pole mingi asjaga hiljaks jäänud. Super:)
FMJ meeskond
Sofia Baradulina

Sofia Baradulina

Raamatupidaja
sofia@fmj.ee

Sofia on iseloomujoonteks on sihikindlus ja kannatlikkus. 2021 juunis tuli Sofia meile praktikale ning kohe esimesest päevast sulandus ta mõnusalt meie rahulikku naiskonda. Sofia tõestas ennast praktikal nii hästi, et otsustasime talle tööd pakkuda. Septembrist 2021 on Sofia FMJ raamatupidaja, kes esialgu on pearaamatupidajate assistent. Aga selgelt on näha, et kaugel pole see aeg kui ta on ise võimekas pearaamatupidaja. Sofia on väga rahulik, meeldiv ja viisakas. Need vähesed paberkaustad, mis meil veel on, on tehtud tema poolt nii korralikuks, et silm kohe tõeliselt puhkab. Ta on kiire ja põhjalik. Paneb olulise kirja ja ei jäta „pisiasju“ vahele. Tema suureks plussiks on nii eesti- kui vene keeles töötamine.

Ootame teiegi vägevaid ideid, et neid teoks teha!

FMJ meeskonnaüritused