Novembris sooritasid edukalt Riina Oja ja Kaie Moisa Eesti Raamatupidaja Kogu poolt korraldatud kutseeksamid, millega nad omandasid praegu Eestis välja antava KÕRGEIMA kutsetaseme raamatupidamises – tase 6 vanemraamatupidaja.

ON MILLE ÜLE UHKE OLLA! Eestis on kokku umbes 18 000 raamatupidajat ja vaid 348 inimesel on tase 6 tunnistus raamatupidamises!

👉Kutsestandardi kirjeldus vanemraamatupidaja kohta: 6. taseme vanemraamatupidaja tegeleb finants-, juhtimis- ja maksuarvestusega, finantsaruannete analüüsiga ning kulu- ja eelarvestusega. Tema põhilised tööülesanded on seotud igapäevase raamatupidamise tööga, eelarvete ja finantsaruannete ettevalmistamise ja koostamisega, finantstegevuse analüüsimisega ning arvestusalase nõustamisega. Vanemraamatupidaja töö eeldab isiklikku vastutust ja iseseisvust ning vajadusel teiste meeskonnaliikmete kontrollimist ja juhendamist. Vanemraamatupidaja planeerib oma tööd ja aega, on täpne ja kohusetundlik ning hea suhtleja.

🤝Meil on hea meel teile veelgi kvaliteetsemat raamatupidamisteenust pakkuda, sest MEIE missioon on olla teile parim partner raamatupidamises!

Sarnased postitused